Distilasyon cihazlarımızın yapımında tümü gıda uyumlu olan kazanlar, bakır borular, pirinç aparatlar, paslanmaz çelik aparatlar, contalar ve yine gıda uyumlu kurşunsuz lehim ve gümüş alaşımlı kaynak kullanıyoruz.

5 litre ila 500 litrelik, ve hatta isteğe göre tonluk kazanlar ile bakır boru sistemleri üreterek proje bazlı çalışıyoruz. Halihazırda elimizde bulunan sistemler dışında kişiye ve isteğe özel projeler de üretiyoruz.

İmbik Atölyesi ekibi olarak distilasyona olan ilgimiz, eğitimlerimiz ve girişim sürecimiz birkaç sene öncesine dayansa da resmi kuruluşumuz 2019 yılında gerçekleşti. Yoğun Ar-Ge sonucu ürettiğimiz imbiklerde genelin aksine kullanıcı gözünden bakarak geliştirdiğimiz kendi sistem ve tasarımlarımızı kullanıyoruz.

Doğal kozmetik üreticileri, laboratuvarlar, lise ve üniversiteler, damıtma tesisleri, belediyeler, kadın kooperatifleri, dernekler, reklam ajansları gibi yurtiçi ve yurt dışından birçok farklı sektör için distilasyon makinesi ürettik ve üretmeye devam ediyoruz. İş birliğinde bulunduğumuz büyük çaplı üretim yapan firmaların yanı sıra saksıda yetiştirdiği bitkileri damıtmak isteyen girişimci ruhlar ve deneme amaçlı bitki damıtmak isteyenlere de hitap etmeye özen gösteriyoruz çünkü bizim de başlangıç noktamız bu oldu.

ÜCRETSİZ KARGO

2000 tl ve üzeri siparişlerinizi biz karşılıyor, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz!

MEMNUNİYET GARANTİSİ

İmbik modellerimiz için satın alma sonrası bir sene ücretsiz onarım garantisi veriyoruz.

GÜVENLİ ÖDEME

%100 güvenli ödeme sistemi ve tercihen taksit imkanı ile ödeme yapabilirsiniz!

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz! Mesai saatleri içinde telefon numaramızı arayabilir veya gün içinde mail gönderebilirsiniz.