Distilasyon cihazlarımızın yapımında tümü gıda uyumlu olan kazanlar, bakır borular, pirinç aparatlar, paslanmaz çelik aparatlar, contalar ve yine gıda uyumlu kurşunsuz lehim ve gümüş alaşımlı kaynak kullanıyoruz.

5 litre ila 500 litrelik, ve hatta isteğe göre tonluk kazanlar ile bakır boru sistemleri üreterek proje bazlı çalışıyoruz. Halihazırda elimizde bulunan sistemler dışında kişiye ve isteğe özel projeler de üretiyoruz.

İmbik Atölyesi, distilasyona olan ilgimiz ve katıldığımız destekleyici eğitimler sayesinde İzmir’de, 2017 yılında oluştu. İmbik Atölyesi ekibi olarak, Geleneksel Pot Still imbik ile yaptığımız çalışmalar sonucunda yeterli donanıma sahip olmadığı gerekçesiyle yıllardır dünya çapında kullanılan modelleri geliştirip; damıtmada yer, zaman ve su israfını azaltarak kaliteyi arttırmak amacıyla Thumper Still adıyla da bilinen, özgün tasarımlı Moonshine Still imbiklerimizi hayata geçirdik.

2019 yılından itibaren çalışmalarımıza İstanbul’da devam etmekteyiz. Thumper Still, Reflux Still, Pot Still, Hibrit Still ve Bokakob Still olmak üzere beş farklı imbik modelinin yanı sıra hem profesyonel hem hobi amaçlı çeşitli bitki distilasyon sistemleri üretip dünyanın dört bir yanından müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Eğitim aldığımız ilgili alanlar: Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi; Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Yetiştiriciliği, BAÇEM (Balıkesir Çiftçi Eğitim Müdürlüğü); Tarım Bölümü, Anadolu Üniversitesi.

ÜCRETSİZ KARGO

2000 tl ve üzeri siparişlerinizi biz karşılıyor, ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gönderiyoruz!

MEMNUNİYET GARANTİSİ

İmbik modellerimiz için satın alma sonrası bir sene ücretsiz onarım garantisi veriyoruz.

GÜVENLİ ÖDEME

%100 güvenli ödeme sistemi ve tercihen taksit imkanı ile ödeme yapabilirsiniz!

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimiz aracılığıyla istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz! Mesai saatleri içinde telefon numaramızı arayabilir veya gün içinde mail gönderebilirsiniz.