Ödeme ve Teslimat

  • Home

1) Banka havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile Garanti Bankası ve Türkiye İş Bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden tüm kredi kartlarıyla tek çekim veya taksit seçenekleriyle ödemenizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online ödemelerde işlem tamamlandığında sipariş bedeli kartınızdan çekilir.

3) Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda Shopier aracılığı ile ürün bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilir. Muhtemel sipariş iptallerinde para iadesi 3 iş günü içerisinde gerçekleşir.

4) Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır. Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

5) Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. Ürün hasarlı ise hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda e-posta veya irtibat numaramız aracılığıyla bize bildiriniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlamaktayız.